Book Now

Transport

Transport Bezpieczeństwo, komfort, profesjonalizm...

Wynajem samochodu z kierowcą

Nasza flota składająca się z kilkudziesięciu pojazdów jest w stanie zapewnić profesjonalną obsługę transportową na najwyższym poziomie w Polsce. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy: luksusowe limuzyny, bezpieczne suv-y, komfortowe vany, eleganckie busy, wygodne autokary. Dbamy o nienaganny stan techniczny, czystość i elegancję, co pozwoli zapewnić komfortowe warunki podczas podróży.
Vip Service Transport, to dyskretna, punktualna i wykwalifikowana kadra pracowników po cyklicznych szkoleniach bezpiecznej jazdy. Nasi eleganccy i kulturalni kierowcy, mówiący w językach obcych, posiadają doskonałą znajomość topografii Warszawy i Polski. Podróż w najdalszy zakątek Polski, obsługa eventów, konferencji, przejazdy na kolacje, jazda biznesowa po zakorkowanym mieście, transfer z/na lotnisko, nie stanowi dla nas problemu, a jest codziennością bez względu na porę dnia, warunki drogowe czy pogodę.

Zaufaj naszemu doświadczeniu...dla Nas każdy gość jest VIP-em
Wieloletnie doświadczenie zdobyte dzięki współpracy z ambasadami, najlepszymi hotelami, korporacjami krajowymi i zagranicznymi, wymagającymi klientami biznesowymi, celebrytami czy osobami z pierwszych stron gazet pozwoliło nam na stworzenie usługi o wyjątkowej jakości w dziedzinie luksusowego przewozu osób limuzynami, busami i autokarami.
Posiadamy własne stanowiska prywatne miejsca parkingowe przy wyjściu z Terminala 2 – exit 2 części przyloty Warszawskiego Lotniska Okęcie oraz akredytacje zezwalającą na przejazd Krakowskim Przedmieściem i Nowym Światem w Warszawie.
Wybór naszej firmy do realizacji Państwa zlecenia to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie przy wsparciu nowoczesnej technologii, komfortowych samochodów, przeszkolonych kierowców i koordynatorów korzystających z nowinek technicznych.

Limuzyny 1-4 +

Limuzyny to nasza pasja, dlatego w naszej flocie znajdują się ekskluzywne samochody osobowe najlepszych marek. Transport naszymi pojazdami zapewni Państwu całkowity komfort podczas podróży, zarówno krótkich, jak i tych dłuższych.

Nasi Goście mogą bezpłatnie skorzystać z bezprzewodowego internetu, przeczytać codzienną prasę oraz zaspokoić pragnienie wodą znajdującą się w każdym pojeździe, a o bezpieczeństwo zadba profesjonalny szofer mówiący po angielsku.
Posiadamy własne stanowiska / prywatne miejsca parkingowe przy wyjściu z Terminala 2 Warszawskiego Lotniska Okęcie oraz akredytacje zezwalającą na przejazd Krakowskim Przedmieściem i ulicą Nowy Świat w Warszawie.

VIP Service prowadzi swoją działalność biznesową w oparciu o komfort, bezpieczeństwo Klienta oraz funkcjonowanie firmy wedle regulacji prawnych. Posiadamy licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób, wydaną na podstawie certyfikatu kompetencji zawodowych oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Każdy samochód z VIP floty, wyruszający w podróż, posiada telefon, tablet, GPS, nawigację, ważne ubezpieczenie i badanie techniczne. Dzięki temu, wynajmując limuzynę z kierowcą, każdy ma możliwość poczuć się jak VIP.

Wynajmij limuzynę z kierowcą już dziś.

Vany & busy 4-20 +

VIP Service specjalizuje się w luksusowym transporcie vanami i busami. Wyjazd biznesowy, turystyczny, transfer z/na lotnisko, kolacja firmowa, event, konferencja, wesele to okazja kiedy van lub bus najlepiej się sprawdzi, zapewniając możliwość komfortowego transportu od 4 do 20 osób. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy najnowocześniejsze auta marki Mercedes: V class, Sprinter oraz Sprinter VIP z bogatym wyposażeniem. Pojazdy zadowolą najbardziej wymagających klientów. Wyposażone są min. w strefową klimatyzację, skórzaną tapicerkę, fotele „face to face”, TV, DVD, Wi-Fi, lodówkę, stoliki do pracy.

Busy to trafny wybór w przewozach biznesowych i turystycznych. Doskonale dopasowują się do małych grup, zapewniając wygodny i szybki przejazd, oraz odpowiednią przestrzeń bagażową. Wykwalifikowani kierowcy, porozumiewający się w językach obcych, odnajdą właściwą lokalizację i bezpiecznie dowiozą do celu. Nasi szoferzy nieustannie podnoszą swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach „Defensive driving” i „Eco driving”, które podnoszą bezpieczeństwo i komfort jazdy naszych klientów.

Posiadamy własne stanowiska / prywatne miejsca parkingowe przy wyjściu z Terminala 2 Warszawskiego Lotniska Okęcie oraz akredytacje zezwalającą na przejazd Krakowskim Przedmieściem i ulicą Nowy Świat w Warszawie.

Wynajmujemy vany i busy na terenie całej Polski.

Autokary 30-65+

VIP Service oferuje ekologiczne, bezpieczne i nowoczesne autokary. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy autokary najlepszych marek: Mercedes, Bova, Iveco, Man, Scania, Setra, Volvo, które są w nienagannym stanie estetycznym i mogą przewozić od 30 do 65 osób. Wszystkie autokary są wyposażone m.in. w: klimatyzację z indywidualnymi nawiewami, pasy bezpieczeństwa, Tv, Dvd, Wi-Fi, WC, lodówkę, ogrzewanie postojowe, komfortowe fotele, mikrofon oraz oświetlenie LED.

Nasi kierowcy są odpowiednio wykwalifikowani i cyklicznie uczestniczą w szkoleniach, dzięki którym doskonalą swoje umiejętności. Elegancja, wysoka kultura osobista, komunikacja w językach obcych, doskonała znajomość tras i topografii to tylko nieliczne zalety naszych szoferów.

Jako profesjonalna firma z długoletnim doświadczeniem przykładamy szczególną uwagę do przestrzegania wszelkich norm bezpieczeństwa obowiązujących w Unii Europejskiej.
Dbamy o nienaganny stan techniczny pojazdów, regularnie poddając je rygorystycznym badaniom technicznym. Każdy z autokarów posiada ważne ubezpieczenie i badanie techniczne.
Posiadamy wszystkie niezbędne licencje na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług podczas podróży w najdalszy zakątek kraju lub Europy, organizacji konferencji lub wszelkich wyjazdów biznesowych.