Book Now

O firmie

O firmie Bezpieczeństwo, komfort, profesjonalizm...

Od 2005 roku świadczymy profesjonalne usługi w segmencie luksusowego transportu osób, turystyki przyjazdowej i usług Concierge.
Oddajemy do dyspozycji profesjonalny zespół: kierowców, koordynatorów, hostów, concierge, przewodników oraz ekskluzywne: limuzyny, suv-y, vany, busy i autokary obsługiwane przez profesjonalnych szoferów posługujących się językami obcymi.

Nabyte doświadczenie i znajomość potrzeb najbardziej wymagających Klientów pozwala nam w pełni sprostać ich oczekiwaniom. Z naszych usług korzystają firmy krajowe i zagraniczne, hotele, ambasady, agencje eventowe, turyści, osoby prywatne oraz goście VIP. Świadczymy usługi zarówno w całej Polsce, jak i w Europie.

Ofertę dostosowujemy indywidualnie, zawsze mając na względzie komfort, dyskrecję, zadowolenie i potrzeby Klienta. Posiadamy wymagane zezwolenia, certyfikaty, ubezpieczenia i licencje niezbędne do świadczenia usług transportowych i turystycznych w Polsce i Europie. Należymy do branżowych stowarzyszeń w kraju i za granicą. Jesteśmy polecani przez AICR, Trip Advisor, Get Your Guide, Viator oraz najbardziej prestiżowe hotele w Polsce.

Praca jest naszą pasją, dlatego każdy Gość traktowany jest jak VIP.