Book Now

Auta do ślubu

Samochody do ślubu „Najlepszych i najpiękniejszych rzeczy na świecie nie można ani zobaczyć ani dotknąć. Trzeba je poczuć sercem…”
/Hellen Keller/

W dniu ślubu każdej Młodej Parze towarzyszą wielkie emocje, zaś wspomnienia pozostają na całe życie, dlatego każdy element musi być wyjątkowy.Dopełnieniem wszystkich przygotowań jest wybór wymarzonego samochodu. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy wysokiej klasy limuzyny jak również auta zabytkowe. Bogata oferta naszej firmy pozwoli dokonać odpowiedniego wyboru, a wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm sprawią, że Para Młoda będzie mogła w pełni cieszyć się tym szczególnym wydarzeniem.

Oferujemy ekskluzywne limuzyny do ślubu najlepszych marek z profesjonalnymi kierowcami. Jesteśmy gotowi dostosować ofertę indywidualnie, gdyż dla nas liczy się Klient i jego potrzeby. Wybierając naszą firmę, mają Państwo gwarancję, iż zamówiona usługa zostanie zrealizowana na najwyższym poziomie. Pozwoli to skupić uwagę na celebrowaniu tego niezwykłego dnia.W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące modele samochodów luksusowych:

  • Mercedes E-class
  • Mercedes S-class W 222
  • Maybach

oraz samochody vintage:

  • Mercedes E-class W 115
  • Bentley S1
  • Bentley Eight
  • Rolls-Royce Silver Cloud I

Pakiet ślubny obejmuje:
- wynajem samochodu do 3 lub 4 godzin (czas liczony od momentu podstawienia limuzyny pod wskazany adres)
- elegancko prezentującego się kierowcę
- przyjazd po Pana Młodego / Pannę Młodą
- przejazd Pary Młodej do kościoła lub USC
- przejazd z kościoła / USC do sali weselnej / restauracji
- tablice rejestracyjne „Młoda Para”
- limit kilometrów – 100 km (dojazd liczony z centrum Warszawy)

Zamów samochód na ślub już dziś! Doskonale prezentujący się samochód podkreśla rangę każdego wydarzenia!

Samochody luksusowe do ślubu

Prestiż, elegancja i luksus w najlepszym stylu, w ofercie najwyższej klasy nowoczesne auta do ślubu z profesjonalnymi kierowcami.

Samochody vintage do ślubu

Klienci pragnący chociaż na chwilę przenieść się w czasie i poczuć smak przejażdżki luksusowym autem retro oraz spełnić swoje marzenie, mogą skorzystać z oferty aut zabytkowych.